• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

Zasobniki ciepłej wody

Cieplo24 banner PL 980x290

Firma Kingspan posiada 6 dekad doświadczeń w produkcji trwałych i niezawodnych rozwiązań do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej, wykorzystywanych w gospodarstwach domowych i obiektach komercyjnych.

Zasobniki Kingspan to synonim efektywnego przechowywania i wytwarzania ciepłej wody. Urządzenia cieszą się dobrą opinią na rynku brytyjskim i w innych krajach europejskich, zarówno wśród użytkowników, jak i firm wykonawczych oraz instalatorów.

Produkty Kingspan Albion uznawane są za wzór niezawodności i funkcjonalności czego dowodem jest uzyskanie akredytacji British Standard BS EN ISO 9001: 2008 oraz atestu Polskiego Zakładu Higieny (PZH). Najwyższej jakości materiały wykorzystywane w produkcji tych zasobników, dogłębna wiedza techniczna oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarantem bezawaryjnego użytkowania produktu przez okres wielu lat. Dodatkowo, firma Kingspan zapewnia wsparcie techniczne oraz usługi serwisowe zarówno podczas, jak i po upływie okresu gwarancyjnego.

W naszej ofercie odnawialnych źródeł energii znajdą Państwo trzy typy zasobników: Ultra Plus, Ultra i Ultra HP.

Seria Ultra Plus bazuje na technologii wbudowanego naczynia przeponowego, eliminującej konieczność stosowania zewnętrznego naczynia przeponowego przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa użytkowania i skróceniu czasu instalacji.

Seria Ultra to zasobniki cwu ze stali nierdzewnej z jedną lub dwiema wężownicami, wykonanymi w technologii 'coil-in-coil'.

Linia Ultra HP to seria zasobników zaprojektowanych do użytku z pompami ciepła jako wiodącym źródłem zasilania.

Więcej informacji technicznych znajdą Państwo na zamieszczonych poniżej materiałach pdf.

Wszystkim zainteresowanym polecamy też naszą ofertę kolektorów słonecznych.

6pp DL Albion Ultra Leaflet PL PROOF2 2