• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook

Cieplo24 banner PL 980x290

Firma Kingspan Environmental posiada ponad 60 lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości, trwałych i niezawodnych rozwiązań do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej (cwu), wykorzystywanych zarówno w gospodarstwach domowych, jak i obiektach komercyjnych.

Zasobniki Kingspan stanowią synonim bezawaryjnego i efektywnego przechowywania i wytwarzania ciepłej wody na rynku brytyjskim i w innych krajach europejskich, gdzie cieszą się one doskonałą opinią zarówno wśród użytkowników, jak i firm wykonawczych i instalatorów.

Produkty marki Kingspan Albion uznawane są za wzór niezawodności i funkcjonalności czego dowodem jest uzyskanie akredytacji British Standard BS EN ISO 9001: 2008 oraz atestu Polskiego Zakładu Higieny (PZH). Najwyższej jakości materiały wykorzystywane w produkcji tych zasobników, dogłębna wiedza techniczna oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarantem bezawaryjnego użytkowania produktu przez okres wielu lat.

Dodatkowo firma Kingspan oferuje pełne wsparcie techniczne oraz najwyższej jakości usługi serwisowe zarówno podczas, jak i po upływie okresu gwarancyjnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy typy zasobników: Ultra Plus, Ultra i Ultra HP.

Seria Ultra Plus wykorzystuje nowoczesną, unikalną na naszym rynku technologię wbudowanego naczynia przeponowego, eliminującą potrzebę stosowania zewnętrznego naczynia przeponowego przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa użytkowania i skróceniu czasu instalacji.

Seria Ultra to najwyższej klasy zasobniki cwu ze stali nierdzewnej wyposażone w jedną lub dwie wężownice wykonane w technologii 'coil-in-coil', natomiast linia Ultra HP to seria zasobników zaprojektowanych specjalnie do użytku z pompami ciepła jako głównym źródłem zasilania.

6pp DL Albion Ultra Leaflet PL PROOF2 2