• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

Energia elektryczna jest niezbędna w każdym gospodarstwie. A ponieważ prąd jest kosztowny, rachunki w znaczący sposób wpływają na budżet. W poszukiwaniu tańszych źródeł energii wielu producentów rolnych decyduje się na inwestycje w elektrownie wiatrowe. Do zasilenia typowego gospodarstwa wystarcza zazwyczaj jeden wiatrak.

FuelMaster 4000

Dostęp do paliwa w gospodarstwach rolnych jest szczególnie ważny w okresie intensywnego siania, sadzenia i zbioru plonów. Posiadanie własnego zbiornika paliwa pozwala zaoszczędzić cenny czas, a także środki przeznaczane na dojazdy do stacji i zakup oleju napędowego w zawyżonej cenie. Opłacalność zmniejsza się wraz z wielkością gospodarstwa.

FuelMaster 1200

Tworzywa sztuczne są obecnie bardzo popularne, a ich wykorzystanie jest bardzo szerokie. Dzieje się tak z uwagi na możliwość ciągłego modyfikowania ich składu i dostosowywania parametrów do kolejnych zastosowań. Jednym z produktów wykonywanych z tworzyw sztucznych są zbiorniki na olej napędowy i opałowy, cenione za wiele zalet.

FuelMaster 4000

Paliwa są niezbędne w naszym codziennym życiu. Zasilają zarówno samochody prywatne, jak i pojazdy wykorzystywane przez transport publiczny, przemysłowy, a także maszyny o napędzie spalinowym. Przechowywanie oleju napędowego czy benzyny wymaga odpowiednich pojemników oraz zachowania właściwych środków ostrożności.