• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

scieki 2

Przydomowe oczyszczalnie ścieków coraz częściej zastępują tradycyjne szamba. Nic dziwnego – są od nich tańsze w eksploatacji, a przede wszystkim – bardziej ekologiczne. O budowie oczyszczalni biologicznej należy jednak wiedzieć kilka rzeczy.

gospodarstwo

Budynek wyposażony w system ogrzewania olejowego musi mieć odpowiedni zbiornik na olej opałowy. Są one dostępne w różnych rozmiarach, dlatego można stosować je zarówno w domach jednorodzinnych jak i zakładach przemysłowych. Na rynku do wyboru klientów dostępne są zbiorniki jednopłaszczowe lub dwupłaszczowe. Czym różnią się one od siebie?

pole uprawa

RSM to wysokoskoncentrowany nawóz azotowy w formie wodnego roztworu saletrzano-mocznikowego. W jego skład wchodzi inhibitor korozji, który jest zupełnie nieszkodliwy dla środowiska. RSM dostępny jest w kilku rodzajach, które dobiera się w zależności od temperatury transportu i temperatury przechowywania.

mity

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków są w Polsce cały czas względną nowością. Wokół ich montażu i użytkowania pojawiło się wiele mitów, które potrafią zniechęcić właścicieli działek do tego genialnego rozwiązania. Oczyszczalnia biologiczna to w dłuższej perspektywie czasu  rozwiązanie o wiele bardziej ekonomiczne i ekologiczne niż szambo. Jakie są najczęściej powielane mity na jej temat?