• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

Zbiorniki do wody deszczowej

Woda jest niezbędna zarówno do życia, jak i do wykonywania zadań przemysłowych, np. związanych z produkcją w zakładach czy gospodarstwach rolnych. Korzystanie z niej często generuje wysokie koszty, a co za tym idzie – pojawia się potrzeba oszczędzania. Alternatywą dla drogiego medium z wodociągów może być dobrze zagospodarowana deszczówka.

bioficient002

Ścieki stanowią poważny problem każdego gospodarstwa. Im jest ono większe, tym więcej produkuje odpadów wymagających odpowiedniego zutylizowania. Zarówno w domach mieszkalnych, jak i w gospodarstwach rolnych doskonałym rozwiązaniem są nowoczesne biologiczne oczyszczalnie.

Zbiornik na materialy chemiczne 9000L 130px

Związki chemiczne o różnym stopniu agresywności wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. Przechowywanie i transport takich substancji wymaga odpowiednich opakowań z surowców odpornych na chemikalia – takich, które zagwarantują szczelność i bezpieczeństwo ekologiczne. Do takich materiałów zalicza się polietylen.

Olej przepracowany 1000L 130px2

Olej to często stosowany środek smarny, wykorzystywany w wielu maszynach silnikowych, przekładniach, skrzyniach biegów, a przede wszystkim w samochodach. Jego okresowa wymiana wiąże się z pozyskaniem spracowanego, zużytego materiału, który wymaga specjalistycznej utylizacji.