szczecin timelapse
shadow
  • Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

Sprzedaż zbiorników i pomp paliwowych w Szczecinie

O nas

Specjalnością firmy FHU MiM Mariusz Mańkowski jest dostarczanie profesjonalnych zbiorników, dystrybutorów i pojemników do gromadzenia paliw, nieczystości oraz innych substancji ciekłych o znaczeniu użytkowo-przemysłowym. Prowadzimy sprzedaż zbiorników i pomp paliwowych dla zakładów przemysłowych, warsztatów i magazynów, a także gospodarstw rolnych i domowych. W sumie posiadamy ok. 5000 unikalnych produktów, dopasowanych do Państwa oczekiwań.

Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, pomocnymi przy prowadzeniu własnej stacji paliw. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć m.in. liczniki do paliwa i AdBlue, pompy do oleju oraz zwijadła z wężem. Zwolennikom ekonomicznego i ekologicznego gospodarowania rekomendujemy biologiczne oczyszczalnie ścieków oraz szeroki zakres odnawialnych źródeł energii – zasobników ciepłej wody, kolektorów słonecznych czy turbin wiatrowych.

Ponad 1500 sprzedanych dystrybutorów i 3000 zadowolonych Klientów to najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i doświadczenia w zakresie handlu/sprzedaży. I Państwo mogą dołączyć do grona osób, które zawierzyły naszej firmie. Serdecznie zachęcamy do współpracy! Wystarczy nawiązać kontakt z naszym biurem w Szczecinie.