• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

Pojemniki do magazynowania

Dystrybutor paliw, pompa do oleju i zbiorniki do wody – to tylko część rozbudowanej oferty, o której mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej. Ogromną rolę odgrywają jednak również nasze pojemniki i palety. Wśród pojemników do magazynowania mamy Państwu do zaoferowania wymienione niżej modele:

Skip Master

Wózek wykorzystywany do transportu i/lub przechowywania makulatury, materiałów sypkich (jako pojemnik na piasek i sól), płynów oraz odpadów. Stabilna konstrukcja, odporność na ciężkie warunki atmosferyczne i pełna szczelność to tylko wybrane z zalet, jakimi cechuje się ten model wózka.

Truck ToolBox

Skrzynia służąca do przechowywania i transportu narzędzi oraz akcesoriów. Specjalna klamra chroni skrzynię przed otworzeniem, np. w trakcie transportu samochodem. Truck ToolBox można podnosić przy pomocy wózka wysokiego podnoszenia bądź za pomocą uchwytów ręcznych, znajdujących się po obu stronach.

OpenBund

Produkt z polietylenu, wytworzony w technologii formowania obrotowego. Odporny na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. Na pojemniki Open Bund przysługuje 5-letnia gwarancja producencka.

CubeMaster

Wielkogabarytowy pojemnik transportowy do przeznaczenia ogólnego. Zaopatrzony w sprężyny gazowe, które ułatwiają otworzenie pojemnika i przytrzymanie rozwartej pokrywy. Dostępny do zamykania na kłódkę. Wyprofilowane kieszenie umożliwiają bezpieczne podnoszenie pojemnika przy pomocy wózka widłowego.

PelletMaster

Zbiorniki przeznaczone do gromadzenia granulatu drzewnego. Idealne w małych gospodarstwach domowych i firmach. Pojemniki na pellet są dostępne w pojemnościach 380 oraz 800 litrów.