• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

Zbiorniki elastyczne

Oferujemy zbiorniki elastyczne o pojemnościach od 1000 do 1 000 000 litrów!

Jesteśmy przedstawicielem francuskiej firmy LABARONE CITAF – światowego lidera w produkcji zbiorników elastycznych, działającego w branży nieprzerwanie od 50 lat.

Montaż i zalety zbiornika elastycznego

Do montażu zbiornika elastycznego wymagana jest płaska wypoziomowana powierzchnia, wyłożona tkaniną ochronną (np. folią lub membraną). Zbiorniki są wyjątkowo mobilne i łatwe w transporcie – mogą być montowane na stałe bądź tymczasowo. Pozwalają na przechowywanie różnego typu substancji płynnych, w tym nawozów sztucznych, wody przemysłowej i gnojowicy.

Dzięki wysokiej jakości tkanin, nie istnieje ryzyko naświetlenia magazynowanych cieczy, co uniemożliwia wykształcenia glonów oraz innych organizmów żywych. Ponadto, zbiorniki nie uwalniają zapachów, a odpowiednio zabezpieczone zapobiegają wtargnięciu do wnętrz przez dzieci czy zwierzęta.

Oferowane zbiorniki podlegają 100% recyklingowi. Gwarancja producencka wynosi aż 10 lat. Żywotność samego zbiornika ocenia się na kilkadziesiąt lat.

Szukają Państwo zbiorników innego typu? Odsyłamy do naszej oferty zbiorników na chemikalia. Zapewniamy niezawodność wszystkich sprzedawanych produktów!

Zbiorniki elastyczne

 NA NOWOZY PŁYNNE   NA WODĘ PRZEMYSŁOWĄ    NA GNOJOWICĘ 
         
Elastyczny RSM 270px   Elastyczny woda przemyslowa 270px   Elastyczny gnojowica 270px
         
    POJEMNOŚCI    
         
od 3000L do 2 000 000L   od 3000L do 5 000 000L   od 3000L do 2 000 000L