• Zbiorniki Szczecin - telefon kontaktowy
  • Jesteśmy na Google+
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na Youtube

Zbiorniki na paliwo i chemikalia

Na stałe współpracujemy z zakładami produkcyjnymi, centralami dystrybucyjnymi, warsztatami i magazynami. Oferujemy zakup specjalistycznego wyposażenia, w tym profesjonalnych zbiorników na paliwo i chemikalia.

Dysponujemy zbiornikami o różnej pojemności – cenionych i znanych marek, z wieloletnią gwarancją producencką. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zbiorniki na olej opałowy i napędowy, zbiorniki do AdBlue oraz RSM (nawozy płynne). Dysponujemy produktami o różnych kształtach i formach (zbiorniki jedno- i dwupłaszczowe) oraz materiałach wykonania (stal, tkaniny, tworzywa sztuczne i in.). Większość z nich jest przyjazna środowisku i podlega recyklingowi. Szczegółowy wykaz dostępnego asortymentu widnieje na rozwijanej liście w menu głównym.

Poza zbiornikami, prowadzimy sprzedaż urządzeń do monitorowania poziomu cieczy które kontrolują poziom substancji przechowywanej w zbiorniku, w oparciu o nowoczesną technologię fal ultradźwiękowych. Prostota instalacji i łatwość użytkowania sprawiają, że rozwiązania tego typu zyskują coraz szersze grono zwolenników. Z nasza pomocą mogą je Państwo pozyskać w przystępnej, atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy do zakupów!